HİKAYEMİZ

Firmamız çok eskiye dayanan tarihçesini kurucumuz olan babamız Mehmet KAVAFOĞLU’nun eşliğinde 1995 yılından bu yana ANTALYA Aspendos Bulvarında mağazalaşarak yürütmektedir. Asıl iş kolumuz otel, cafe, restoran mobilyaları olup Antalya’nın bu konuda önde gelen firmalarındandır. Firmamız 2000 yılından itibaren “Akdeniz Endüstri Group” adıyla çalışmalarına devam etmektedir. Türkiye de ki sayılı firmaların bayiliğini de bulunduran şuanda iki adet büyük mağaza, showroom ve bir adet proje üretim tesisiyle bütün mimari projelere villa, konut ve özellikle OTEL-CAFE-RESTORAN mobilyaları konusunda çok ileri bir konumdadır. Firmamız güçlü müşteri portföyü ve referanslarıyla müşterilerinden güç alarak ilerlemeye devam etmektedir.  Ayrıca masa, sandalye ve iç mekan mobilyaları ile ilgili imalatıyla da istenilen ürün gamını büyük üretim ve tedarik gücüyle yapmaya devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Piyasadaki arz ve talebi en iyi şekilde değerlendiren yeniliğe açık ve kendini sürekli yenileyen, büyümenin en doğru yolunun müşteri memnuniyetine dayalı olduğunu bilen kaliteli ürün kaliteli hizmet prensibinden vazgeçmeden ilerlemeyi kendine ilke edinmiştir. Firmamız satış sonrası hizmet anlayışı ile güvenilirliğini sürekli artırmak, bu anlayışıyla müşterilerimizin öneri ve eleştirilerini dikkate alarak geliştirmeyi ve korumayı kendisine görev edinmiştir. Firmamız hayatın hızla değiştiği ve giderek birbirine benzediği günümüzde insanların en büyük ihtiyacı olan huzurlu özgün ve keyifli yaşam alanları yaratmayı kendine felsefe edinmiştir. Akdeniz Group olarak müşterilerimize daima, daha iyi, fonksiyonel, sağlam, kullanışlı, farklı ve günümüz ihtiyaçlarına, görselliğine uygun ürünleri uygun kalite ve fiyat dengesinde sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Türkiye deki ve yurt dışındaki ülkelerde ülkemizin de İHRACAT hedeflerine uygun olarak otel, cafe, restoran ve ev mobilyaları konusunda ilerleyerek pay almak ve ülke içerisindeki müşteri portföyünü arttırarak ilerleyerek kaliteli projelere imza atmaktır.

 

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

  • YENİLİKÇİ
  • ÜRÜN VE HİZMET KALİTESİ
  • FARK YARATICI ÜRÜNLER SUNMAK
  • MÜŞTERİ İHTİYAÇ VE BEKLENTİLERİNİ TAKİP ETMEK
  • GÜVENİLİR VE TAVSİYE EDİLEN OLMAK
  • DOĞRU PROJE VE TESLİMATI
  • DOĞRU BÜTÇEYİ EN İYİ KALİTE İLE SUNMAK
  • VE EN ÖNEMLİSİ DÜRÜST VE GÜVENİLİR OLMAK…

 

Hemen Ara
Harita