Vizyonumuz

Firmamız çok eskiye dayanan tarihçesini 1995 yılından bu yana Aspendos Bulvarı’nda yürütmektedir. Asıl iş kolumuz otel, restaurant, plaj mobilyaları olup Antalya’nın bu konuda önde gelen firmalarındandır. Firmamız 2000 yılından itibaren“Akdeniz Endüstri Group” adıyla çalışmalarına devam etmektedir. Türkiyedeki sayılı firmaların bayiliğini de bulunduran firmamız güçlü müşteri portfoyü ve referanslarıyla müşterilerinden güç alarak ilerlemeye devam etmektedir. Ayrıca masa, sandalye ve iç mekân mobilyaları ile ilgili imalatıyla da istenilen ürün gamını istenilen renk ve ebatlarda yapmaktadır.

Firmamız yeni mağaza ile beraber bu sektöre ek olarak”Akdeniz Endustrı Group Mobilya” adıyla ev mobilyası sektörüne de girmiş bulunmaktadır. Bu alanda da hızla ilerleyip Antalya’nın güzide firmaları arasındaki yerini almıştır.

Misyonumuz

Piyasadaki arz ve talebi en iyi şekilde değerlendiren yeniliğe sürekli açık kendini yenileyen,büyümenin en doğru yolunun müşteri memnuniyetine dayalı olduğunu bilen kaliteli ürün kaliteli hizmet prensibinden vazgeçmeden ilerlemeyi kendine ilke edinmiştir. Firmamız satış sonrası hizmet anlayışı ile güvenilirliliğini sürekli artırmak, bu anlayışıyla müşterilerimizin öneri ve eleştirilerini dikkate alarak geliştirmeyi ve korumayı kendisine görev edinmiştir. Firmamız hayatın hızla değiştiği ve giderek birbirine benzediği günümüzde insanların en büyük ihtiyacı olan huzurlu özgün ve keyifli yaşam alanları yaratmayı kendine felsefe edinmiştir.

Hemen Ara
Harita